slajd

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Częstochowy i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

Detektyw Tarnowskie Góry

Zdarzają się sytuacje, w których najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług detektywistycznych. Z takiej pomocy mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi, jak i klienci indywidualni. Detektyw Tarnowskie Góry to gwarancja jakości usług, dyskrecja i prowadzenie sprawy do momentu, w którym klient otrzyma wymagany efekt.

Klienci biznesowi mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług. Detektywi mogą przeprowadzić wywiad gospodarczy, aby uniknąć kontrahentów znajdujących się w złej sytuacji finansowej. Prowadząc interesy, można spotkać się z nieuczciwą konkurencją. Klienci, wynajmując detektywa, mogą być pewni, że wytropi on nieuczciwych rywali, a także wykryje i zniweluje ewentualne podsłuchy, które mogą poważnie zaszkodzić prowadzonym działaniom biznesowym. Jedną z usług, z której klienci biznesowi często korzystają, jest ochrona osób i mienia. Korzystając z takiej ochrony, klient może w pełni skupić się na prowadzeniu działalności biznesowej, nie martwiąc się o siebie, swoich pracowników lub mienie firmowe.

Detektyw Tarnowskie Góry to również działalność detektywistyczna na zlecenie klientów indywidualnych. Klient, który podejrzewa swojego partnera o zdradę, może skorzystać z oferty śledzenia i obserwacji osób. Usługa ta jest wykonywana przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz skutecznych metod inwigilacji. Klient, który chce udowodnić zdradę współmałżonka przed sądem w staraniach o rozwód, może skorzystać z usług detektywa, który zdobędzie niezbite dowody nieuczciwości małżeńskiej. Klienci indywidualni mogą również skorzystać z usługi wywiadu środowiskowego, ustalenia źródeł dochodu i stanu majątku. Agencja zajmuje się również poszukiwaniem zaginionych osób oraz skradzionego mienia.

Detektyw Tarnowskie Góry to profesjonalnie świadczone usługi dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie i przy użyciu najlepszych, dostępnych technologii. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a oferta jest dopasowana do jego potrzeb.

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń