Zadzwoń
Detektyw Tarnowskie Góry

Detektyw Tarnowskie Góry

ROBERT LIPKE

Sprawdź ofertę
Detektyw

O nas

Detektyw Tarnowskie Góry Dyskrecja
Detektyw Tarnowskie Góry Skuteczność
Detektyw Tarnowskie Góry Profesjonalizm

Działamy nie tylko na terenie Tarnowskich Gór i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.

Numer w rejestrze regulowanej działalności detektywistycznej MSWiA - 37/2013
Numer licencji detektywa wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - 005354

Detektyw Tarnowskie Góry Detektyw Tarnowskie Góry

Detektyw Tarnowskie Góry

Zobacz w jakich sprawach mozemy Ci pomóc

Detektyw Tarnowskie Góry to również działalność detektywistyczna na zlecenie klientów indywidualnych. Klient, który podejrzewa swojego partnera o zdradę, może skorzystać z oferty śledzenia i obserwacji osób. Usługa ta jest wykonywana przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz skutecznych metod inwigilacji.

Klient, który chce udowodnić zdradę współmałżonka przed sądem w staraniach o rozwód, może skorzystać z usług detektywa, który zdobędzie niezbite dowody nieuczciwości małżeńskiej. Klienci indywidualni mogą również skorzystać z usługi wywiadu środowiskowego, ustalenia źródeł dochodu i stanu majątku. Agencja zajmuje się również poszukiwaniem zaginionych osób oraz skradzionego mienia.

OFERTA INDYWIDUALNA


Biuro Detektywistyczne Tarnowskie Góry

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu

Klienci biznesowi mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług. Detektywi mogą przeprowadzić wywiad gospodarczy, aby uniknąć kontrahentów znajdujących się w złej sytuacji finansowej. Prowadząc interesy, można spotkać się z nieuczciwą konkurencją. Klienci, wynajmując detektywa, mogą być pewni, że wytropi on nieuczciwych rywali, a także wykryje i zniweluje ewentualne podsłuchy, które mogą poważnie zaszkodzić prowadzonym działaniom biznesowym. Jedną z usług, z której klienci biznesowi często korzystają, jest ochrona osób i mienia. Korzystając z takiej ochrony, klient może w pełni skupić się na prowadzeniu działalności biznesowej, nie martwiąc się o siebie, swoich pracowników lub mienie firmowe.

Detektyw Tarnowskie Góry to profesjonalnie świadczone usługi dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie i przy użyciu najlepszych, dostępnych technologii. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a oferta jest dopasowana do jego potrzeb.

OFERTA BIZNESOWA

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.