Zadzwoń

Przedmiotem usług świadczonych przez prywatnego detektywa Częstochowa Roberta Lipke są także ustalenia majątkowe osób prywatnych z uwzględnieniem ich źródeł dochodu, które mogą być przydatne przy sądowym ustalaniu wysokości zobowiązań czy w związku z niedotrzymaniem umów cywilno – prawnych życia codziennego, m. in. pożyczek, najmów, sprzedaży ruchomości bądź nieruchomości i innych wzajemnych stosunków prawnych. W zakres ustaleń dochodzenia, podejmowanych przez prywatnego detektywa wchodzą:

  • kompleksowe informacje o ruchomościach i nieruchomościach,
  • wiedza w zakresie faktycznego stanu składników majątku, także przeniesionego na osoby trzecie lub podmioty gospodarcze w celu ukrycia, mogące stanowić przedmiot realizacji tytułów prawnych,
  • raport o osobie pozwalający na prześledzenie jej aktywności w życiu gospodarczym, analiza powiązań pomiędzy różnymi spółkami oraz relacji biznesowych.

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.