klient-indywidualny-zdrada-i-rozwod

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Częstochowy i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

Zdrada i rozwód

Zdrada w potocznym znaczeniu stanowi świadome i celowe nadużycie zaufania i lojalności, którymi obdarzamy bliską nam osobę, ponosząc w związku z tym stratę i cierpienie.

Wbrew przyjętym normom społecznym, obyczajowość złagodziła swoje rygory i oceny a w każdym przypadku powody zdrady i jej symptomy są inne.

We współczesnym świecie zdrada stała się prostsza, jest więcej możliwości, by do niej doszło a i odkryć ją jest także zdecydowanie trudniej. Sam rozwód jak i związane z tym postępowanie sądowe, kiedy w grę wchodzi dodatkowo podział majątku, również stanowią dla stron stresujące i pełne emocji doświadczenie.

Aby skutecznie zweryfikować obawy co do uczciwości małżeńskiej swojego partnera a w przypadku potrzeby zgromadzić niepodważalne dowody winy drugiej strony, niezbędną wiedzę i pomoc oferują detektywi ARCANUS GROUP.

Nasze działania przy wykorzystaniu permanentnej dyskretnej obserwacji wsparte osiągnięciami współczesnej techniki obejmują:

  • sprawdzenie pierwszych informacji w celu uprawdopodobnienia zdrady,
  • ustalenia miejsc spotkań,
  • ustalenia tożsamości, miejsc zamieszkania i zatrudnienia osób z którymi współmałżonkowie dokonują zdrady,
  • profesjonalne zgromadzenie i udokumentowanie dowodów zdrady.

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE realizując przedsięwzięcia związane z gromadzeniem dowodów zdrady gwarantuje anonimowość, dyskrecję i pełen profesjonalizm swoim klientom a także pomoc prawną współpracujących renomowanych kancelarii adwokackich na etapie postępowania jurysdykcyjnego.

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń