Zadzwoń

Zdrada w potocznym znaczeniu stanowi świadome i celowe nadużycie zaufania i lojalności, którymi obdarzamy bliską nam osobę, ponosząc w związku z tym stratę i cierpienie.

Wbrew przyjętym normom społecznym, obyczajowość złagodziła swoje rygory i oceny a w każdym przypadku powody zdrady i jej symptomy są inne.

We współczesnym świecie zdrada stała się prostsza, jest więcej możliwości, by do niej doszło a i odkryć ją jest także zdecydowanie trudniej. Sam rozwód jak i związane z tym postępowanie sądowe, kiedy w grę wchodzi dodatkowo opieka prawna nad małoletnimi dziećmi czy podział majątku, również stanowią dla stron stresujące i pełne emocji doświadczenie.

Aby skutecznie zweryfikować obawy co do uczciwości małżeńskiej swojego partnera a w przypadku potrzeby w sposób profesjonalny zgromadzić niepodważalne dowody winy drugiej strony, niezbędną wiedzę i pomoc oferuje prywatny detektyw Częstochowa Robert Lipke.

Podejmowane działania, przy wykorzystaniu wielopłaszczyznowych metod pracy operacyjnej i wsparte osiągnięciami współczesnej techniki obejmują:

  • sprawdzenie pierwszych informacji w celu uprawdopodobnienia zdrady,
  • ustalenia miejsc spotkań,
  • ustalenia tożsamości, miejsc zamieszkania i zatrudnienia osób z którymi współmałżonkowie dokonują zdrady,
  • profesjonalne zgromadzenie i udokumentowanie dowodów zdrady.

Prywatny detektyw Częstochowa Robert Lipke realizując przedsięwzięcia związane z gromadzeniem dowodów zdrady gwarantuje anonimowość, dyskrecję i pełen profesjonalizm swoim klientom a także pomoc prawną współpracujących renomowanych kancelarii adwokackich.

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.