Zadzwoń

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE oferuje usługi:

  • sprawdzenia pod kątem wykrywania podsłuchów pomieszczeń i pojazdów,
  • wykrywanie urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Przedsiębiorcy niejednokrotnie dostrzegając konkurencyjność ich oferty na rynku z tożsamymi towarami, spadek zainteresowania produkcją czy usługami oraz zaniechanie rywalizacji ze strony dotychczasowych gospodarczych rywali nie przypuszczają, iż padli ofiarami niezbyt legalnych i nieetycznych działań polegających na szpiegostwie. Ta praktyka stosowana w głównej mierze przez podmioty zewnętrzne może dotyczyć także środowiska wewnątrz korporacji w przedmiocie zainteresowania którego pozostają niezliczone poufne informacje biznesowe firmy ( dostawcy, odbiorcy, strategiczne plany ekspansji czy rozwoju ), poziom rozwoju technologicznego myśli i produktów, specjalistyczna kadra. Najprostszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest sprawdzenie czy nie jesteśmy inwigilowani i z pomocą wykwalifikowanych pracowników ARCANUS GROUP oraz dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, eliminacja takiego stanu rzeczy.

Dla bezpieczeństwa swojego biznesu oraz bezpieczeństwa Waszych bliskich przekonajcie się Państwo, czy nie jesteście obiektem inwigilacji.

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.