Zadzwoń

Oferta adresowana jest zarówno do przedsiębiorców zatrudniających nieświadomie nieuczciwych pracowników, którzy działając w celu bezpodstawnego wzbogacenia swoim postępowaniem narażają na szkody w mieniu lub wypłatę odszkodowań z tytułu wypadków, które w rzeczywistości nie miały miejsca bądź ich okoliczności nie stanowiły podstawy do jakichkolwiek roszczeń oraz do banków, firm leasingowych, towarzystw ubezpieczeniowych pokrzywdzonych w wyniku przestępnego działania ich klientów.

Przedmiotem podejmowanych czynności przez ARCANUS GROUP jest także zbieranie dowodów wskazujących na ewidentność zdarzenia w sytuacji odmowy wypłaty świadczeń gwarantowanych zobowiązującą umową. Mechanizm dochodzenia w tego typu sprawach stanowi wypadkową stosowania złożonych metod pracy wspartych doświadczeniem współpracujących renomowanych kancelarii adwokackich, gwarantujących uzyskanie efektu odzwierciadlającego stan faktyczny.

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.