sprawdzanie-wiarygodnosci-dotyczacych-szkod

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Częstochowy i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

Sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących szkód

Oferta adresowana jest zarówno do przedsiębiorców zatrudniających nieświadomie nieuczciwych pracowników, którzy działając w celu bezpodstawnego wzbogacenia swoim postępowaniem narażają na szkody w mieniu lub wypłatę odszkodowań z tytułu wypadków, które w rzeczywistości nie miały miejsca bądź ich okoliczności nie stanowiły podstawy do jakichkolwiek roszczeń oraz do banków, firm leasingowych, towarzystw ubezpieczeniowych pokrzywdzonych w wyniku przestępnego działania ich klientów.

Przedmiotem podejmowanych czynności przez ARCANUS GROUP jest także zbieranie dowodów wskazujących na ewidentność zdarzenia w sytuacji odmowy wypłaty świadczeń gwarantowanych zobowiązującą umową. Mechanizm dochodzenia w tego typu sprawach stanowi wypadkową stosowania złożonych metod pracy wspartych doświadczeniem współpracujących renomowanych kancelarii adwokackich, gwarantujących uzyskanie efektu odzwierciadlającego stan faktyczny.

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń