slajd

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Katowic i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

bezpieczeństwo biznesu

Prowadzenie firmy wymaga szeregu czynności, w skład których wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa jej funkcjonowania. Profesjonalny detektyw Katowice, którego usługi obejmują obszar całego kraju, pomoże w wielu sytuacjach, gdzie klasyczne siły i środki nie zdają rezultatu. Arcanus - agencja detektywistyczna Katowice oferuje dyskretny i skuteczny wywiad gospodarczy w celu zbadania stanu majątkowego i wiarygodności potencjalnych kontrahentów, klientów czy konkurencji.

Dobry prywatny detektyw Katowice z agencji to najczęściej były oficer służb państwowych, dzięki czemu może wykorzystać pełnię doświadczenia oraz możliwości. W zakres działalności, jaką dla firm proponuje biuro detektywistyczne Katowice, wchodzi również znajdowanie nieuczciwej konkurencji i wykrywanie jej praktyk. Skutecznie wskazywane są podsłuchy czy szpiegostwo przemysłowe. Profesjonalne zabezpieczanie osób i mienia - usługi ochrony to także element oferty Agencji Arcanus.

Czytaj więcej

klient indywidualny

Wiele usług detektywistycznych skierowanych jest również do klientów indywidualnych. Zadania, jakie wykonuje agencja detektywistyczna Katowice to najczęściej obserwacja lub poszukiwanie wskazanych osób, a także odnajdowanie skradzionego lub zagubionego mienia. Sprawdzony prywatny detektyw Katowice z pełnym zaangażowaniem przeprowadzi również szczegółowy wywiad środowiskowy. W profesjonalny i dyskretny sposób może zweryfikować źródła dochodu oraz status majątkowy wybranych osób.

Każdy detektyw Katowice z Agencji Arcanus działa w rzetelny sposób, przekazując jedynie potwierdzone informacje. Biuro detektywistyczne Katowice pracuje nie tylko na terenie miasta i województwa, ale także w całym kraju i za granicą, jeżeli wymaga tego śledztwo. Często zlecane są sprawy związane ze zdradą i rozwodem. Zebranie dowodów na winę partnera bądź sprawdzenie jego wierności albo wiarygodności to również usługi, w których detektywi mają duże doświadczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i najlepszych technik pracy wszystko odbywa się dyskretnie i zgodnie z umową.

Czytaj więcej

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń

Biuro detektywistyczne zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych usług detektywistycznych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Prywatny detektyw Katowice zapewnia zainteresowanym szybkie działania, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Tym samym można namierzyć zaginione osoby, czy też zbadać działania konkurencji w wybranej przez siebie branży.

O dyskrecję nie trzeba się martwić, dane klientów nie są nikomu upubliczniane, można mieć pewność, że nie dostaną się one w żadne niepowołane ręce. Usługi detektywistyczne są realizowane na najwyższym z możliwych poziomów, każde zlecenie jest dla detektywów równie ważne. Można dzięki temu zbadać uczciwość swoich partnerów, czy też przeprowadzić różnorodne wywiady gospodarcze oraz środowiskowe.