Zadzwoń
Detektyw Katowice

Detektyw Katowice

ROBERT LIPKE

Sprawdź ofertę
Detektyw

O nas

Detektyw Katowice Dyskrecja
Detektyw Katowice Skuteczność
Detektyw Katowice Profesjonalizm

Działamy nie tylko na terenie Katowic i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.

Numer w rejestrze regulowanej działalności detektywistycznej MSWiA - 37/2013
Numer licencji detektywa wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - 005354

Detektyw Katowice Detektyw Katowice

Detektyw Katowice

Zobacz w jakich sprawach mozemy Ci pomóc

Wiele usług detektywistycznych skierowanych jest również do klientów indywidualnych. Zadania, jakie wykonuje agencja detektywistyczna Katowice to najczęściej obserwacja lub poszukiwanie wskazanych osób, a także odnajdowanie skradzionego lub zagubionego mienia. Sprawdzony prywatny detektyw Katowice z pełnym zaangażowaniem przeprowadzi również szczegółowy wywiad środowiskowy. W profesjonalny i dyskretny sposób może zweryfikować źródła dochodu oraz status majątkowy wybranych osób.

Każdy detektyw Katowice z Agencji Arcanus działa w rzetelny sposób, przekazując jedynie potwierdzone informacje. Biuro detektywistyczne Katowice pracuje nie tylko na terenie miasta i województwa, ale także w całym kraju i za granicą, jeżeli wymaga tego śledztwo. Często zlecane są sprawy związane ze zdradą i rozwodem. Zebranie dowodów na winę partnera bądź sprawdzenie jego wierności albo wiarygodności to również usługi, w których detektywi mają duże doświadczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i najlepszych technik pracy wszystko odbywa się dyskretnie i zgodnie z umową.

OFERTA INDYWIDUALNA


Biuro Detektywistyczne Katowice

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu

Prowadzenie firmy wymaga szeregu czynności, w skład których wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa jej funkcjonowania. Profesjonalny detektyw Katowice, którego usługi obejmują obszar całego kraju, pomoże w wielu sytuacjach, gdzie klasyczne siły i środki nie zdają rezultatu. Arcanus - agencja detektywistyczna Katowice oferuje dyskretny i skuteczny wywiad gospodarczy w celu zbadania stanu majątkowego i wiarygodności potencjalnych kontrahentów, klientów czy konkurencji.

Dobry prywatny detektyw Katowice z agencji to najczęściej były oficer służb państwowych, dzięki czemu może wykorzystać pełnię doświadczenia oraz możliwości. W zakres działalności, jaką dla firm proponuje biuro detektywistyczne Katowice, wchodzi również znajdowanie nieuczciwej konkurencji i wykrywanie jej praktyk. Skutecznie wskazywane są podsłuchy czy szpiegostwo przemysłowe. Profesjonalne zabezpieczanie osób i mienia - usługi ochrony to także element oferty Agencji Arcanus.

OFERTA BIZNESOWA

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.