slajd

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Częstochowy i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

Detektyw Zawiercie

Biuro detektywistyczne dedykuje swoje usługi klientom indywidualnym, oraz przedsiębiorcom. Detektyw w Zawierciu przeprowadzi skrupulatną obserwację podejrzanej osoby, korzystając z innowacyjnych narzędzi i specjalistycznych procedur postępowania. Inwigilacji najczęściej poddawani są partnerzy, którzy dają istotne podejrzenia o dokonanej zdradzie, lub innych czynnościach przeciw drugiej osobie ze związku. Wykonywana dokumentacja i zdobyte dowody mogą być przydatne między innymi w trakcie sprawy rozwodowej. W trakcie postępowania pracownik agencji detektywistycznej wykonuje także kompleksowy wywiad środowiskowy. Jest on szczególnie pomocny w momencie poszukiwania zaginionego człowieka, bądź skradzionego mienia. Przydaje się także w przypadku konieczności ustalenia źródła dochodów i stanu majątkowego podejrzanej osoby. Dokładne rozeznanie w okolicy i w gronie wskazanych ludzi pomaga zakończyć zleconą misję z pozytywnym wynikiem.

Detektyw w Zawierciu przeprowadzi także śledztwo na zlecenie firm. Rzetelny wywiad gospodarczy pozwala ustalić faktyczny stan majątkowy wskazanego kontrahenta. Pomaga to uniknąć problematycznej współpracy w momencie jego złej sytuacji finansowej. Podczas tropienia konkurencji można uzyskać istotne informacje, umożliwiające prowadzenie niczym nie zagrożonych interesów. W trakcie swojej pracy agencja detektywistyczna pomoże wykryć i zlikwidować urządzenia podsłuchowe, podłożone przez wrogą konkurencję. Dodatkowo, jej pracownicy świadczą kompleksowe usługi ochrony osób i mienia, gwarantujące skuteczne zabezpieczenie prowadzonej działalności.

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń