Zadzwoń
Detektyw Zawiercie

Detektyw Zawiercie

ROBERT LIPKE

Sprawdź ofertę
Detektyw

O nas

Detektyw Zawiercie Dyskrecja
Detektyw Zawiercie Skuteczność
Detektyw Zawiercie Profesjonalizm

Działamy nie tylko na terenie Zawiercia i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.

Numer w rejestrze regulowanej działalności detektywistycznej MSWiA - 37/2013
Numer licencji detektywa wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - 005354

Detektyw Zawiercie Detektyw Zawiercie

Detektyw Zawiercie

Zobacz w jakich sprawach mozemy Ci pomóc

Biuro detektywistyczne dedykuje swoje usługi klientom indywidualnym, oraz przedsiębiorcom. Detektyw w Zawierciu przeprowadzi skrupulatną obserwację podejrzanej osoby, korzystając z innowacyjnych narzędzi i specjalistycznych procedur postępowania. Inwigilacji najczęściej poddawani są partnerzy, którzy dają istotne podejrzenia o dokonanej zdradzie, lub innych czynnościach przeciw drugiej osobie ze związku. Wykonywana dokumentacja i zdobyte dowody mogą być przydatne między innymi w trakcie sprawy rozwodowej.

W trakcie postępowania pracownik agencji detektywistycznej wykonuje także kompleksowy wywiad środowiskowy. Jest on szczególnie pomocny w momencie poszukiwania zaginionego człowieka, bądź skradzionego mienia. Przydaje się także w przypadku konieczności ustalenia źródła dochodów i stanu majątkowego podejrzanej osoby. Dokładne rozeznanie w okolicy i w gronie wskazanych ludzi pomaga zakończyć zleconą misję z pozytywnym wynikiem.

OFERTA INDYWIDUALNA


Biuro Detektywistyczne Zawiercie

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu

Detektyw w Zawierciu przeprowadzi także śledztwo na zlecenie firm. Rzetelny wywiad gospodarczy pozwala ustalić faktyczny stan majątkowy wskazanego kontrahenta. Pomaga to uniknąć problematycznej współpracy w momencie jego złej sytuacji finansowej. Podczas tropienia konkurencji można uzyskać istotne informacje, umożliwiające prowadzenie niczym nie zagrożonych interesów.

W trakcie swojej pracy agencja detektywistyczna pomoże wykryć i zlikwidować urządzenia podsłuchowe, podłożone przez wrogą konkurencję. Dodatkowo, jej pracownicy świadczą kompleksowe usługi ochrony osób i mienia, gwarantujące skuteczne zabezpieczenie prowadzonej działalności.

OFERTA BIZNESOWA

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.