slajd

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Częstochowy i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

Detektyw Radomsko

Jesteśmy biurem detektywistycznym o ugruntowanej pozycji rynkowej i wieloletnim doświadczeniu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i do podmiotów gospodarczych. Naszym klientom zapewniamy dyskrecję, bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm. Zatrudnieni u nas detektywi to najczęściej byli oficerowie CBŚ, ABW oraz policjanci. Doświadczenie zdobyte w poprzednich służbach doskonale wykorzystują oni w rzetelnej pracy na rzecz klienta. Nasze działania śledcze prowadzimy na terenie całego kraju oraz Europy. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz z biurami detektywistycznymi w innych krajach.

Mamy szeroką ofertę przygotowaną z myślą o podmiotach gospodarczych. Możemy przeprowadzić pełny wywiad gospodarczy w ramach, którego określimy stan majątkowy dowolnej firmy i oszacujemy jej aktualną sytuację finansową. Jest to szczególnie przydatna usługa dla podmiotów, które pragną zainwestować pieniądze w nieznany biznes. Ponadto zajmujemy się monitorowaniem działań nieuczciwej konkurencji, co zdarza się obecnie niestety bardzo często. Jesteśmy gotowi dyskretnie i skutecznie wykryć urządzenia podsłuchowe. Dzięki temu przedsiębiorca może zabezpieczyć się przed wrogim przejmowaniem jego klientów przez konkurencję. W ofercie znajduje się także ochrona osób i mienia dla firm.

Jeśli chodzi o klientów prywatnych to nasz detektyw Radomsko może zająć się obserwowaniem podejrzanych osób oraz obserwacją partnerów pod kątem ewentualnej zdrady. Jesteśmy w stanie także przeprowadzić skuteczny wywiad w środowisku oraz prowadzić poszukiwania zaginionych osób i przedmiotów. Jeśli jest taka potrzeba nasz detektyw Radomsko ustali stan majątkowy wybranej osoby oraz określi, w jaki sposób pozyskuje ona środki finansowe. Zlecone u nas śledzenie partnerów zawsze skutkuje uzyskaniem rzetelnych dowodów, które będą przydatne w sprawie rozwodowej i o podział majątku.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty wszystkie osoby i podmioty, które potrzebują uzyskać poufne informacje. My ze swojej strony gwarantujemy dyskrecję i skuteczność.

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń