Zadzwoń
Detektyw Kłobuck

Detektyw Kłobuck

ROBERT LIPKE

Sprawdź ofertę
Detektyw

O nas

Detektyw Kłobuck Dyskrecja
Detektyw Kłobuck Skuteczność
Detektyw Kłobuck Profesjonalizm

Działamy nie tylko na terenie Kłobucka i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.

Numer w rejestrze regulowanej działalności detektywistycznej MSWiA - 37/2013
Numer licencji detektywa wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - 005354

Detektyw Kłobuck Detektyw Kłobuck

Detektyw Kłobuck

Zobacz w jakich sprawach mozemy Ci pomóc

Jeśli chodzi o klientów prywatnych to nasz detektyw Kłobuck może zająć się obserwowaniem podejrzanych osób oraz obserwacją partnerów pod kątem ewentualnej zdrady. Jesteśmy w stanie także przeprowadzić skuteczny wywiad w środowisku oraz prowadzić poszukiwania zaginionych osób i przedmiotów.

Jeśli jest taka potrzeba nasz detektyw Kłobuck ustali stan majątkowy wybranej osoby oraz określi, w jaki sposób pozyskuje ona środki finansowe. Zlecone u nas śledzenie partnerów zawsze skutkuje uzyskaniem rzetelnych dowodów, które będą przydatne w sprawie rozwodowej i o podział majątku.

OFERTA INDYWIDUALNA


Biuro Detektywistyczne Kłobuck

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu

Mamy szeroką ofertę przygotowaną z myślą o podmiotach gospodarczych. Możemy przeprowadzić pełny wywiad gospodarczy w ramach, którego określimy stan majątkowy dowolnej firmy i oszacujemy jej aktualną sytuację finansową. Jest to szczególnie przydatna usługa dla podmiotów, które pragną zainwestować pieniądze w nieznany biznes.

Ponadto zajmujemy się monitorowaniem działań nieuczciwej konkurencji, co zdarza się obecnie niestety bardzo często. Jesteśmy gotowi dyskretnie i skutecznie wykryć urządzenia podsłuchowe. Dzięki temu przedsiębiorca może zabezpieczyć się przed wrogim przejmowaniem jego klientów przez konkurencję. W ofercie znajduje się także ochrona osób i mienia dla firm.

OFERTA BIZNESOWA

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.