slajd

Szybki kontakt

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Działamy nie tylko na terenie Częstochowy i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.


Zadzwoń

Detektyw Bełchatów

Usługi detektywistyczne przydają się w wielu sytuacjach z życia codziennego. Detektyw Bełchatów zajmuje się tropieniem porywaczy, nieuczciwej konkurencji oraz niewiernego partnera. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zdobyć niezbędne dla naszych klientów dowody, którzy będą mogli potwierdzić swoje racje. Działamy nie tylko na terenie Bełchatowa, ale również w całym województwie. Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Dzięki nam mogą Państwo sprawdzić, czy partner jest uczciwy, czy potencjalny kontrahent jest godny zaufania, itd. Zajmujemy się także wykrywaniem wszelkich podsłuchów, wykorzystując do tego nowoczesne sprzęty.

Biuro detektywistyczne świadczy usługi z zakresu przeprowadzania kompleksowego wywiadu środowiskowego oraz poszukiwania mienia, w Bełchatowie oraz okolicznych miastach. Dzięki temu w krótkim czasie można odzyskać swoje skradzione przedmioty i przestać stresować się zaistniałą sytuacją. Nasza pomoc sprawi, że zdecydowanie szybciej można rozwiązać wiele problematycznych spraw. Pozyskujemy różnorodne dowody, które można później wykorzystać, np. podczas spraw sądowych, przy rozwodach. Skupiamy się na obserwowaniu tropionych przez nas osób, działamy w pełni dyskretnie oraz niezauważalnie, w trosce o dobre imię naszych klientów. Nasi klienci mogą mieć więc stuprocentową pewność, że ich tożsamość nie zostanie na żadnym etapie ujawniona, są w pełni anonimowi. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Bełchatowa oraz okolic, cechuje nas profesjonalizm i szybkość działania.

Szybki kontakt2

ARCANUS GROUP ROBERT LIPKE

ul. PUŁASKIEGO 25 lok. 308
42-217 CZĘSTOCHOWA
e-mail: arcanus@agencja-arcanus.pl
tel. +48 793 100 505

Zadzwoń