Zadzwoń
Detektyw Bełchatów

Detektyw Bełchatów

ROBERT LIPKE

Sprawdź ofertę
Detektyw

O nas

Detektyw Bełchatów Dyskrecja
Detektyw Bełchatów Skuteczność
Detektyw Bełchatów Profesjonalizm

Działamy nie tylko na terenie Bełchatowa i województwa śląskiego.

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.

Posiadana wiedza i doświadczenie są gwarancją starannego i rzetelnego świadczenia naszych usług.

Numer w rejestrze regulowanej działalności detektywistycznej MSWiA - 37/2013
Numer licencji detektywa wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - 005354

Detektyw Bełchatów Detektyw Bełchatów

Detektyw Bełchatów

Zobacz w jakich sprawach mozemy Ci pomóc

Usługi detektywistyczne przydają się w wielu sytuacjach z życia codziennego. Detektyw Bełchatów zajmuje się tropieniem porywaczy, nieuczciwej konkurencji oraz niewiernego partnera. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zdobyć niezbędne dla naszych klientów dowody, którzy będą mogli potwierdzić swoje racje. Działamy nie tylko na terenie Bełchatowa, ale również w całym województwie.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Dzięki nam mogą Państwo sprawdzić, czy partner jest uczciwy, czy potencjalny kontrahent jest godny zaufania, itd. Zajmujemy się także wykrywaniem wszelkich podsłuchów, wykorzystując do tego nowoczesne sprzęty.

OFERTA INDYWIDUALNA


Biuro Detektywistyczne Bełchatów

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu

Biuro detektywistyczne świadczy usługi z zakresu przeprowadzania kompleksowego wywiadu środowiskowego oraz poszukiwania mienia, w Bełchatowie oraz okolicznych miastach. Dzięki temu w krótkim czasie można odzyskać swoje skradzione przedmioty i przestać stresować się zaistniałą sytuacją. Nasza pomoc sprawi, że zdecydowanie szybciej można rozwiązać wiele problematycznych spraw.

Pozyskujemy różnorodne dowody, które można później wykorzystać, np. podczas spraw sądowych, przy rozwodach. Skupiamy się na obserwowaniu tropionych przez nas osób, działamy w pełni dyskretnie oraz niezauważalnie, w trosce o dobre imię naszych klientów. Nasi klienci mogą mieć więc stuprocentową pewność, że ich tożsamość nie zostanie na żadnym etapie ujawniona, są w pełni anonimowi. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Bełchatowa oraz okolic, cechuje nas profesjonalizm i szybkość działania.

OFERTA BIZNESOWA

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.