Zadzwoń

Koszty usług oferowanych przez ARCANUS GROUP zarówno w zakresie wywiadu gospodarczego czy usług detektywistycznych jak i ochrony osób i mienia czy realizacji zabezpieczenia technicznego obiektów są w każdym przypadku ustalane indywidualnie i zależą między innymi od charakteru i zakresu usługi, miejsca bądź obszaru realizacji, poziomu złożoności przedsięwzięcia, potrzeby zaangażowania określonej ilości detektywów bądź agentów czy użycia sprzętu o określonym zaawansowaniu technologicznym w poczuciu uzyskania efektu satysfakcjonującego zleceniodawcę.

Wstępne niezobowiązujące spotkania z klientami odbywamy w biurze Agencji a w wyjątkowych sytuacjach i okolicznościach bądź na wyraźną prośbę realizujemy je w miejscach wskazanych przez Państwa.

Każdorazowo zakres zlecenia podlega, we wstępnej fazie, szczegółowemu omówieniu ze wskazaniem proponowanych rozwiązań przedkładanych do akceptacji klientowi.

Zawsze wychodzimy z założenia że dobrze sformułowany problem to problem w połowie rozwiązany.

Na wszystkich etapach zleceniodawca jest wyczerpująco informowany o podjętych ustaleniach i od jego woli zależy jakie przedsięwzięcia będą kolejno podejmowane. Z efektów każdej zrealizowanej usługi wywiadowczej bądź detektywistycznej sporządzone jest sprawozdanie mające wartość dowodową.

W cenę usługi wliczone są wszystkie koszty poniesione na jej realizację a zawarta w formie pisemnej umowa jest dla Państwa gwarancją wykonania przez Agencję ARCANUS zlecenia za wynegocjowaną wcześniej kwotę.

Satysfakcja naszego klienta jest dla nas najcenniejsza.

Potrzebujesz detektywa?

Czynności detektywistyczne podejmujemy na obszarze całego kraju i Europy. Współpracujemy z uznanymi w Polsce kancelariami adwokackimi a także detektywami w wielu państwach świata.